ada şirketler grubu servisler / fiyatlar ada aboneleri yardım insan kaynakları
Atatürk
fotografya
deniz köpüğü

ada çocuk
ada bahçe
ada sanat galerisi

tucows mirror
elektronik kütüphane
ajanda

çevre ve trafik
sanal kan zinciri
seri ilanlar
internet
  ana sayfa iletişim

Internet Servislerimiz
ada-Net aboneliği
Internet
Arama Makinaları
ada-Net'e üyelik
Bağlantı
Telefon, DNS numaraları, Proxy ayarları
Dial-Up bağlantı ayarları
E-posta adresi
 

iletişim


ADA-Net Internet ve İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş.

Genel Müdür: Engin KARAKAYA

Ticaret Sicil No: 2/174

Akpınar Mahallesi, Dikmen Caddesi, No: 574/B, 06460 Dikmen, Çankaya, Ankara

E-posta: info@ada.net.tr

Telefon No: 0 (312) 573 33 33 • Faks No : 0 (312) 573 33 43

ADA-Net, Telekomünikasyon Kurumu (www.tk.gov.tr) tarafından verilen "Genel İzin"(*) ve "Erişim Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi"(**) çerçevesinde, telekomünikasyon, "Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi"(**) çerçevesinde barındırma hizmetlerini sunmak üzere yetkili kılınmıştır.

 

 

(*) Genel İzin, “bir telekomünikasyon hizmetinin yürütülmesi için, Kurum tarafından işletmecileri belli genel şartlara ve Kurum nezdinde kayıt yaptırılmasına tabi olarak yetkilendiren genel düzenleyici işlem” olarak tanımlanmıştır. Genel İzin ile yetkilendirilecek telekomünikasyon hizmetleri, ilgili Kurul Kararlarına göre sınırlı sayıda işletmeci tarafından yürütülmesine gerek olmayan ve 406 sayılı Kanun’un Ek 18’inci maddesinde sayılan hizmetlerin dışında kalan hizmetler olarak belirtilmektedir.

(**) 24.10.2007 tarih ve 26680 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Telekomünikasyon Kurumu tarafından erişim sağlayıcı ve yer sağlayıcılara faaliyet belgesi verilmesine ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmeliğe istinaden düzenlenen belge.

 

 

 

 

Herhangi bir soru, sorun veya istek için "yardım" sayfamızdaki sıkça sorulan sorular bölümüne göz atabilir, ya da web sayfamızla ilgili soru ve sorunlarınız için web@ada.net.tr; genel soru ve sorunlarınız için infoada@ada.net.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bu sayfalarda yer alan bilgilerde unutma, hata ya da yoruma açıklık olması durumunda, ADA-NET'in önceden haber vermeksizin bilgileri değiştirme hakkı saklıdır. Bilgileri doğrulatmak için firmamızla irtibata geçmenizi rica ederiz.